IMS MC1050-20T
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Transportni trakovi
Znamka /model
IMS MC1050-20T
Leto izdelave
2024
Delovne ure
200 h
Dodatne možnosti
Novo/nerabljeno
Kraj stroja
Arnsdorf, Sachsen
Država
Nemčija
Splošna ocena
Mascus ID
921D6992
CENA
Izberite valuto
Cena
PODROBNOSTI
Bruto teža
10,500 kg
Emisijski razred
Stage V
Motor
C1.7
Engine manufacturer
CAT
Pogoji dostave
EXW
Certifikati
CE
Drugi podatki
raupenmobiles 20 m Haldenband
Gewicht ca. 10 t
Gurtbreite 1.050 mm
max. Abwurfhöhe ca. 7.900 mm
Achsabstand 20.000 mm
Beschickungshöhe 1.200 mm - 3.400 mm
Obere- und untere Sektion hydr. klappbar für den Transport
Motor: CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Abgasstufe V)
Engine CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Stage V)
operational lenght 20 m
discharge high max. 7.900 mm