Scag LBX15-GX270
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Nega okolice - drugo
Znamka /model
Scag LBX15-GX270
Leto izdelave
2025
Kraj stroja
Jacksonville, Florida
Država
ZDA
Mascus ID
A7228FC9
CENA
Izberite valuto
Cena
Ne vključuje vrnjenega DDV
PODROBNOSTI
Serijska številka proizvoda
SCLBX15GX270052025
Drugi podatki
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Extreme Blower
CASH PRICE LISTED. ASK FOR FINANCING TERMS AND PRICING.
Features:
• 9HP Subaru Engine
• 6-blade, fabricated, high CFM, steel impeller
• Discharge opening (5" x 5.25 "; 26.25 square inches)
• 8.5" air inlet to supply the blower with ample air volume
• Powder coat paint for durability, protection and long life
15" Impeller