Baumann [DISCOUNT-SALE] DX50/12/45
FavoritePriljubljena
shareDelež
Save searchShrani iskanje
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Bočni viličari
Znamka /model
Leto izdelave
2005
Delovne ure
11,335 h
Dodatne možnosti
Obnovljeno
Kraj stroja
34-120 Andrychów
Država
Poljska
Mascus ID
CENA
Izberite valuto
Cena
Ne vključuje vrnjenega DDV
PODROBNOSTI
Tip motorja
Dizel
Dvižna nosilnost
5,000 kg
Dvižna višina
4,650 mm
Prosto dvigalo (dviganje)
750 mm
Dvižni drog
Dvojni
Dolžina vilic
1,200 mm