Hyster H48.00XMS-12
Vprašaj za ceno
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Dizelski viličarji
Znamka /model
Hyster H48.00XMS-12
Leto izdelave
2014
Delovne ure
20,690 h
Kraj stroja
DALMINE
Država
Italija
Mascus ID
8013B89F
PODROBNOSTI
Inventarna št.
358
Dvižna nosilnost
48,000 kg
Dvižna višina
4,270 mm
Dvižni drog
Dvojni
Težiščna razdalja
1,200 mm
Višina pogona
5,180 mm