Kalmar DCG150-12
Vprašaj za ceno
FavoritePriljubljena
shareDelež
Save searchShrani iskanje
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Dizelski viličarji
Znamka /model
Kalmar DCG150-12
Leto izdelave
2015
Delovne ure
21,386 h
Država
Danska
Mascus ID
A8EF6247
PODROBNOSTI
Inventarna št.
3452
Dvižna nosilnost
15,000 kg
Dvižna višina
4,120 mm
Dvižni drog
Dvojni
Težiščna razdalja
1,200 mm
Nosilec vilic
Integralni bočni premik
Dolžina vilic
2,400 mm
Višina pogona
3,640 mm
Kabina
Zaprta kabina
Motor
Cummins QSB6.7 220
Drugi podatki
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 5100 Maskinbredde (mm): 2600 Gaffelbredde (mm): 200 Gaffeltykkelse (mm): 100 Førerpladsudstyr: Radio med højttalere|Bakkamera|Justerbar ratstamme|A4 skriveplade|Sidespejle|Visker/vasker frontrude|12V udtag|Panoramaspejl|Visker/vasker bagrude 24V|Aircondition|Armlæn venstre|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker toprude 24V|Mini-lever|Nødstop Lys: 700|Belysning til offentlig vej|Rotorblink|Mast LED|Ekstra arbejdslys for Udstyr: Tvillinghjul|Hydraulisk sliding kabine|Stænklapper for|Stænklapper bag|Centralsmøring|NATO-stik Mastudstyr: Rulleførte gafler