Kalmar DCG160-12
Vprašaj za ceno
FavoritePriljubljena
shareDelež
Save searchShrani iskanje
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Dizelski viličarji
Znamka /model
Kalmar DCG160-12
Leto izdelave
2016
Delovne ure
14,968 h
Država
Danska
Mascus ID
A621A40C
PODROBNOSTI
Inventarna št.
3506
Dvižna nosilnost
16,000 kg
Dvižna višina
10,000 mm
Dvižni drog
Dvojni
Težiščna razdalja
1,200 mm
Višina pogona
7,120 mm
Kabina
Zaprta kabina
Motor
Volvo Penta TAD 572 VE
Drugi podatki
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 5500 Maskinbredde (mm): 2890 Førerpladsudstyr: Visker/vasker bagrude 24V|Luftaffjedret sæde|Armlæn venstre|Visker/vasker toprude 24V|Radio med højttalere|Nødstop|Solgardin v/toprude|Aircondition|Justerbar ratstamme|Stof sæde|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Sædevarme|Sidespejle Lys: Arbejdslys|Belysning til offentlig vej|Blitzblink|Ekstra arbejdslys for Udstyr: Tvillinghjul|Stænklapper for|Centralsmøring