Kalmar DCG330-12
Vprašaj za ceno
FavoritePriljubljena
shareDelež
Save searchShrani iskanje
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Dizelski viličarji
Znamka /model
Kalmar DCG330-12
Leto izdelave
2024
Delovne ure
986 h
Država
Danska
Mascus ID
083BB2D3
PODROBNOSTI
Inventarna št.
3207
Dvižna nosilnost
33,000 kg
Dvižna višina
4,000 mm
Dvižni drog
Dvojni
Težiščna razdalja
1,200 mm
Nosilec vilic
Integralni bočni premik
Dolžina vilic
3,000 mm
Višina pogona
4,020 mm
Kabina
Zaprta kabina
Motor
Volvo TAD881VE
Drugi podatki
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 6940 Maskinbredde (mm): 3430 Gaffelbredde (mm): 300 Gaffeltykkelse (mm): 110 Førerpladsudstyr: Bakkamera|Nappa sæde|12V/24V udtag|Frontkamera|Luftaffjedret sæde|Sædevarme|USB port|El-opvarmet sidespejle|Radio med højttalere|Aircondition|Panoramaspejl|A4 skriveplade|Digitalt instrument|Solgardin v/toprude|Læselampe Lys: 700|Blitzblink|Mast LED|Ekstra arbejdslys for Udstyr: Stænklapper bag|NATO-stik|Vægtindikator|Diesel kabine/motorvarmer|Motorvarmer|Centralsmøring|Stænklapper for|Pulverslukker