Konecranes SMV SL20-1200A - Sago Top Quality
FavoritePriljubljena
shareDelež
Save searchShrani iskanje
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Dizelski viličarji
Znamka /model
Leto izdelave
1998
Delovne ure
13,049 h
Država
Nemčija
Splošna ocena
1
Mascus ID
33E76DC1
CENA
Izberite valuto
Cena
PODROBNOSTI
Inventarna št.
4186low
Dvižna nosilnost
20,000 kg
Dvižna višina
4,000 mm
Dvižni drog
Enojni
Težiščna razdalja
1,200 mm
Tip pnevmatik
Super elastične
Dolžina vilic
2,400 mm
Višina pogona
3,900 mm
Kabina
Zaprta kabina
Motor
Diesel
Velikost sprednjih pnevmatik
Velikost zadnjih pnevmatik
Transportna teža
36,400 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5900 x 3300 x 3900 mm