SMV SL25-1200
Vprašaj za ceno
FavoritePriljubljena
shareDelež
Save searchShrani iskanje
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Dizelski viličarji
Znamka /model
SMV SL25-1200
Leto izdelave
2008
Delovne ure
19,453 h
Država
Danska
Mascus ID
63A1A72C
PODROBNOSTI
Inventarna št.
3456
Dvižna nosilnost
25,000 kg
Dvižna višina
5,500 mm
Prosto dvigalo (dviganje)
2,800 mm
Dvižni drog
Dvojni / prosto dvigalo
Težiščna razdalja
1,200 mm
Nosilec vilic
Integralni bočni premik
Dolžina vilic
2,400 mm
Višina pogona
4,570 mm
Kabina
Zaprta kabina
Motor
Volvo Penta TAD 760 VE
Drugi podatki
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 6200 Maskinbredde (mm): 3100 Gaffelbredde (mm): 250 Gaffeltykkelse (mm): 110 Førerpladsudstyr: A4 skriveplade|Vægtdisplay|Visker/vasker frontrude|Læselampe|Bakkamera|Visker/vasker bagrude 24V|12V udtag|Sidespejle|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker toprude 24V|USB port|Nødstop|Radio med højttalere|Aircondition|Justerbar ratstamme Lys: 700|Arbejdslys|Mast LED|Belysning til offentlig vej|Blitzblink|Ekstra arbejdslys for Udstyr: Stænklapper for|Vægtsystem|Advarselstrekant|Tvillinghjul Mastudstyr: Rulleførte gafler