Linde E16/386-02 EVO
Vprašaj za ceno
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Električni viličarji
Znamka /model
Linde E16/386-02 EVO
Leto izdelave
2018
Država
Danska
Dvižna višina
3,140 mm
Višina pogona
2,120 mm
Dolžina vilic
1,600 mm
Motor
El, 2x4,6 kW AC