Linde E50HL/600
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Električni viličarji
Znamka /model
Linde E50HL/600
Leto izdelave
2018
Delovne ure
13,145 h
Kraj stroja
Varde
Država
Danska
Mascus ID
59AC261A
CENA
Izberite valuto
Cena
Ne vključuje vrnjenega DDV
PODROBNOSTI
Inventarna št.
ET1876
Dvižna nosilnost
5,000 kg
Težiščna razdalja
600 mm
Dvižna višina
5,560 mm
Prosto dvigalo (dviganje)
1,810 mm
Dvižni drog
Trojni
Dolžina vilic
1,400 mm
Kabina
Odprta kabina
Tip pnevmatik
Super elastične
Motor
AC vekselstrøm
Napetost akumulatorja
80 V
Kapaciteta stroja
930 Ah
Proizvajalec polnilca
80V standard