Manitou ME 435-80V-S3
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Električni viličarji
Znamka /model
Manitou ME 435-80V-S3
Leto izdelave
2017
Država
Nemčija
Mascus ID
A59DA49C
CENA
Izberite valuto
Cena
PODROBNOSTI
Inventarna št.
Število koles
4
Zadnji pregled
Dvižna višina
5,500 mm
Prosto dvigalo (dviganje)
150 mm
Višina pogona
2,700 mm
Dvižni drog
Trojni
Nosilec vilic
Stranska premikalna naprava
Dolžina vilic
1,200 mm
Kabina
Varnostni lok
Tip pnevmatik
Super elastične
Izhodna moč motorja
18.5 kW (25.2 KM)
Napetost akumulatorja
80 V
Kapaciteta stroja
700 Ah
Napetost polnilca
80 V
Transportna teža
5,900 kg
Certifikati
CE
Drugi podatki
Technische Daten
- Baujahr: 2017
- Traglast: 3500 kg
- Lastschwerpunkt 500 mm