Linde T16/1152-02
Vprašaj za ceno
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Ročni električni viličar
Znamka /model
Linde T16/1152-02
Leto izdelave
2020
Država
Danska
Mascus ID
0CF6432B
PODROBNOSTI
Tip motorja
Električno
Dvižna višina
210 mm
Dolžina vilic
1,150 mm
Motor
el, 1,2 kW AC