Linde T20SP/1156-00
Vprašaj za ceno
Natisni
INFORMACIJE
Kategorija stroja / vozila
Ročni električni viličar
Znamka /model
Linde T20SP/1156-00
Leto izdelave
2024
Država
Danska
Mascus ID
A066032E
PODROBNOSTI
Tip motorja
Električno
Dvižna višina
210 mm
Dolžina vilic
1,150 mm
Motor
el, 3,0 kW AC